Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wrocław S.A.

 » GŁÓWNA
 » KOMUNIKAT
 » KONTAKT
 » ZGŁOSZENIA
ZAKWATEROWANIE
 » NAGRODY
 » ZDJĘCIA
 » ARCHIWUM
 » WROCŁAW

 » TRANSMISJA

 Listy startowe:
 » SMERFY
 » GARGAMELE
 » MŁODZICY
 » PARTIE

  ENGLISH
  DEUTSCH
  РУССКИЙ
  CZECH

Licznik odwiedzin:

Kalendarz Szachowy

FIDE World Chess Calendar

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

DZSzach

  

zapraszamy na:

 
XX Memoriał Mistrza Błaszczaka

Wrocławski Festiwal Szachowy Dzieci - Wrocław 16-19.06.2005

 

XX Memoriał Błaszczaka - SMERFY


Lista startowa SMERFÓW


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Elo
Rank
Klub
Data ur.
1
II+
Duda, Jan-Krzysztof
POL
0
1800
MKS-MOS Wieliczka
1998-04-26
2
II
Lachowicz, Judyta
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1997-10-24
3
II
Lebiedowicz, Borys
POL
0
1800
Hetman Politechnika Koszalin
1997-07-07
4
III
Eliseev, Gleb
BLR
0
1600
RCDP Mińsk
1997-09-13
5
III
Khamidov, Komil
POL
0
1600
WKSz Hetman Wrocław
1997-06-12
6
III
Rytel, Bartosz
POL
0
1600
KS Wesoła Warszawa
1998-06-29
7
III
Marczuk, Dominik
POL
0
1600
KKSz Kraków
1997-06-02
8
III
Kulaś, Szymon
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1997-07-17
9
III
Marczuk, Anna
POL
0
1400
KKSz Kraków
1999-10-06
10
III
Ociepka, Dominika
POL
0
1400
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
1997-04-02
11
III
Dadełło, Aleksandra
POL
0
1400
MDK Krzyki Wrocław
1998-02-09
12
IV
Korpalski, Maciej
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1998-03-15
13
IV
Kowalczyk, Mariusz
POL
0
1400
WTSz Mat Wieluń
1997-04-03
14
IV
Maciążek, Michał
POL
0
1400
KS Wesoła Warszawa
1997-05-08
15
IV
Heidelberger, Colin
GER
0
1400
USV TU Dresden
1997-01-03
16
IV
Brzechffa, Szymon
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1997-06-10
17
IV
Terochin, Piotr
POL
0
1400
ASSz Miedź Legnica
1997-02-10
18
IV
Koza, Stanisław
POL
0
1400
KKS Polonia Wrocław
1998-06-09
19
IV
Cozma, Diana
GER
0
1250
SVM Wilkau-Hasslau
1997-06-29
20
IV
Dmochowska, Agnieszka
POL
0
1250
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1999-01-18
21
V
Cukrowski, Fabian
POL
0
1200
MKS Rokita Brzeg Dolny
1998-08-01
22
V
Grzela-Gładkow, Fiodor
POL
0
1200
Wrocław
1998-07-22
23
V
Erdmann, Alex
POL
0
1200
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
1997-11-12
24
V
Piotrowski, Przemysław
POL
0
1200
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1998-09-16
25
V
Rogacka, Natalia
POL
0
1100
UKS Ogniwo Legnica
1997-02-17
26
V
Hosiawa, Klara Wiktoria
POL
0
1100
KSOS
1999-07-02
27
V
Kostana, Adela
POL
0
1100
Warszawa
1997-03-21
28
V
Gołębczyk, Justyna
POL
0
1100
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1997-11-15
29

Pastuszko, Kinga
POL
0
1000
Warszawa
1997-07-30
30

Jakubowski, Paweł
POL
0
1000
UKS Szach-Mat Syców
1997-10-01
31

Cichowski, Rafał
POL
0
1000
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1997-04-02
32

Bebel, Agnieszka
POL
0
1000
ASSz Miedź Legnica
1998-01-20
33
IV
Bajorski, Maria Sophie
GER
0
1250
SV 1920 Hofheim
1997-08-05
34

Lascar, Radosława
POL
0
1000
ASSz Miedź Legnica
1997-07-03
XX Memoriał Błaszczaka - SMERFY


Wyniki końcowe - runda 7


L.p
Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Klub
Pkt.
MBch.
Bch.
Prog.
1
1
II+
Duda, Jan-Krzysztof
POL
MKS-MOS Wieliczka
6.0
24.50
34.00
26.0
2
8
III
Kulaś, Szymon
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6.0
23.50
32.50
25.0
3
17
IV
Terochin, Piotr
POL
ASSz Miedź Legnica
6.0
20.50
30.00
24.0










4
2
II
Lachowicz, Judyta
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.5
21.00
29.00
24.5










5
7
III
Marczuk, Dominik
POL
KKSz Kraków
5.0
22.00
31.50
20.0
6
5
III
Khamidov, Komil
POL
WKSz Hetman Wrocław
5.0
20.00
26.00
19.0










7
6
III
Rytel, Bartosz
POL
KS Wesoła Warszawa
4.5
18.50
24.00
16.5










8
15
IV
Heidelberger, Colin
GER
USV TU Dresden
4.0
22.00
30.50
18.0
9
4
III
Eliseev, Gleb
BLR
RCDP Mińsk
4.0
22.00
29.50
19.0
10
11
III
Dadełło, Aleksandra
POL
MDK Krzyki Wrocław
4.0
20.50
29.00
19.0
11
3
II
Lebiedowicz, Borys
POL
Hetman Politechnika Koszalin
4.0
20.00
29.00
18.0
12
16
IV
Brzechffa, Szymon
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
20.00
28.50
19.0
13
13
IV
Kowalczyk, Mariusz
POL
WTSz Mat Wieluń
4.0
20.00
27.00
18.0
14
14
IV
Maciążek, Michał
POL
KS Wesoła Warszawa
4.0
19.00
27.00
16.0
15
34

Lascar, Radosława
POL
ASSz Miedź Legnica
4.0
18.50
27.50
14.0
16
10
III
Ociepka, Dominika
POL
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
4.0
15.50
23.00
16.0
17
31

Cichowski, Rafał
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
12.00
16.00
10.0










18
24
V
Piotrowski, Przemysław
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
16.00
23.00
11.0
19
18
IV
Koza, Stanisław
POL
KKS Polonia Wrocław
3.5
15.00
22.50
9.5










20
12
IV
Korpalski, Maciej
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.0
18.00
26.00
16.0
21
19
IV
Cozma, Diana
GER
SVM Wilkau-Hasslau
3.0
17.50
25.00
13.0
22
25
V
Rogacka, Natalia
POL
UKS Ogniwo Legnica
3.0
16.50
24.50
12.0
23
20
IV
Dmochowska, Agnieszka
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.0
16.50
22.50
13.0
24
33
IV
Bajorski, Maria Sophie
GER
SV 1920 Hofheim
3.0
14.50
20.00
13.0
25
29

Pastuszko, Kinga
POL
Warszawa
3.0
12.50
16.50
11.0










26
30

Jakubowski, Paweł
POL
UKS Szach-Mat Syców
2.5
15.00
19.00
10.0
27
28
V
Gołębczyk, Justyna
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2.5
12.50
18.00
6.0
28
32

Bebel, Agnieszka
POL
ASSz Miedź Legnica
2.5
11.50
15.50
5.0










29
27
V
Kostana, Adela
POL
Warszawa
2.0
17.50
24.00
9.0
30
26
V
Hosiawa, Klara Wiktoria
POL
KSOS
2.0
15.00
21.00
8.0
31
9
III
Marczuk, Anna
POL
KKSz Kraków
2.0
15.00
20.50
8.0










32
23
V
Erdmann, Alex
POL
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
1.5
16.00
23.00
7.5










33
21
V
Cukrowski, Fabian
POL
MKS Rokita Brzeg Dolny
1.0
12.00
16.00
2.0










34
22
V
Grzela-Gładkow, Fiodor
POL
Wrocław
0.0
14.00
20.50
0.0
XX Memoriał Błaszczaka - SMERFY


Ranking PZSzach - runda 7


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Rank
Elo
N
Pkt.
Rn+1
Ruz
1
II+
Duda, Jan-Krzysztof
1800
0
7
6.0
1550
1800
2
II
Lachowicz, Judyta
1600
0
7
5.5
1531
1731
3
II
Lebiedowicz, Borys
1800
0
7
4.0
1488
1538
4
III
Eliseev, Gleb
1600
0
7
4.0
1450
1500
5
III
Khamidov, Komil
1600
0
7
5.0
1388
1538
6
III
Rytel, Bartosz
1600
0
7
4.5
1381
1481
7
III
Marczuk, Dominik
1600
0
7
5.0
1475
1625
8
III
Kulaś, Szymon
1600
0
7
6.0
1563
1813
9
III
Marczuk, Anna
1400
0
7
2.0
1281
1131
10
III
Ociepka, Dominika
1400
0
7
4.0
1319
1369
11
III
Dadełło, Aleksandra
1400
0
7
4.0
1400
1450
12
IV
Korpalski, Maciej
1400
0
7
3.0
1319
1269
13
IV
Kowalczyk, Mariusz
1400
0
7
4.0
1463
1513
14
IV
Maciążek, Michał
1400
0
7
4.0
1319
1369
15
IV
Heidelberger, Colin
1400
0
7
4.0
1400
1450
16
IV
Brzechffa, Szymon
1400
0
7
4.0
1406
1456
17
IV
Terochin, Piotr
1400
0
7
6.0
1450
1700
18
IV
Koza, Stanisław
1400
0
7
3.5
1300
1300
19
IV
Cozma, Diana
1250
0
7
3.0
1256
1206
20
IV
Dmochowska, Agnieszka
1250
0
7
3.0
1294
1244
21
V
Cukrowski, Fabian
1200
0
6
1.0
1193
964
22
V
Grzela-Gładkow, Fiodor
1200
0
7
0.0
1175
825
23
V
Erdmann, Alex
1200
0
7
1.5
1244
1044
24
V
Piotrowski, Przemysław
1200
0
7
3.5
1213
1213
25
V
Rogacka, Natalia
1100
0
7
3.0
1325
1275
26
V
Hosiawa, Klara Wiktoria
1100
0
7
2.0
1175
1025
27
V
Kostana, Adela
1100
0
7
2.0
1194
1044
28
V
Gołębczyk, Justyna
1100
0
7
2.5
1206
1106
29

Pastuszko, Kinga
1000
0
7
3.0
1225
1175
30

Jakubowski, Paweł
1000
0
7
2.5
1225
1125
31

Cichowski, Rafał
1000
0
7
4.0
1200
1250
32

Bebel, Agnieszka
1000
0
7
2.5
1138
1038
33
IV
Bajorski, Maria Sophie
1250
0
7
3.0
1344
1294
34

Lascar, Radosława
1000
0
6
3.0
1300
1300
XX Memoriał Błaszczaka - SMERFY


Tabela turniejowa


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Elo
Rank
Pkt.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
M-ce
1
II+
Duda, Jan-Krzysztof
0
1800
6.0
18W
10W*
7W
17W*
2W
8P*
4W*
1
2
II
Lachowicz, Judyta
0
1600
5.5
19W*
9W
11W*
3W
1P*
16W
8R
4
3
II
Lebiedowicz, Borys
0
1800
4.0
20W
12W*
8R
2P*
6R
13P*
33W
11
4
III
Eliseev, Gleb
0
1600
4.0
21W*
11P
13W*
14W
15W*
17P*
1P
9
5
III
Khamidov, Komil
0
1600
5.0
22W
14W*
17P
8P*
25W
12W*
13W
6
6
III
Rytel, Bartosz
0
1600
4.5
23W*
13P
19W*
15P
3R*
34W
16W*
7
7
III
Marczuk, Dominik
0
1600
5.0
24W
16W*
1P*
13W
8P
14W*
11W*
5
8
III
Kulaś, Szymon
0
1600
6.0
25W*
15W
3R*
5W
7W*
1W
2R*
2
9
III
Marczuk, Anna
0
1400
2.0
26W
2P*
20P
25P*
24P
18P*
22W
31
10
III
Ociepka, Dominika
0
1400
4.0
27W*
1P
23W*
16P
30W*
15P
20W*
16
11
III
Dadełło, Aleksandra
0
1400
4.0
28W
4W*
2P
20W*
17P
19W*
7P
10
12
IV
Korpalski, Maciej
0
1400
3.0
29W*
3P
25W*
33W
16P*
5P
31P*
20
13
IV
Kowalczyk, Mariusz
0
1400
4.0
30W
6W*
4P
7P*
27W
3W
5P*
13
14
IV
Maciążek, Michał
0
1400
4.0
31W*
5P
29W*
4P*
33W
7P
25W*
14
15
IV
Heidelberger, Colin
0
1400
4.0
32W
8P*
24W
6W*
4P
10W*
17P
8
16
IV
Brzechffa, Szymon
0
1400
4.0
33W*
7P
34W*
10W*
12W
2P*
6P
12
17
IV
Terochin, Piotr
0
1400
6.0
34W
18W*
5W*
1P
11W*
4W
15W*
3
18
IV
Koza, Stanisław
0
1400
3.5
1P*
17P
28W*
27P
23R*
9W
30W*
19
19
IV
Cozma, Diana
0
1250
3.0
2P
28W*
6P
26W*
29W
11P
34P*
21
20
IV
Dmochowska, Agnieszka
0
1250
3.0
3P*
27W
9W*
11P
34P*
29W
10P
23
21
V
Cukrowski, Fabian
0
1200
1.0
4P

33P*
28P
31P*
22W*
32P
33
22
V
Grzela-Gładkow, Fiodor
0
1200
0.0
5P*
29P
30P*
31P
32P*
21P
9P*
34
23
V
Erdmann, Alex
0
1200
1.5
6P
30W*
10P
29P*
18R
33P*
28P
32
24
V
Piotrowski, Przemysław
0
1200
3.5
7P*
31W
15P*
34P
9W*
30R
26W*
18
25
V
Rogacka, Natalia
0
1100
3.0
8P
32W*
12P
9W
5P*
26W*
14P
22
26
V
Hosiawa, Klara Wiktoria
0
1100
2.0
9P*
33P
31W*
19P
28W*
25P
24P
30
27
V
Kostana, Adela
0
1100
2.0
10P
20P*
32W
18W*
13P*
31P
29P*
29
28
V
Gołębczyk, Justyna
0
1100
2.5
11P*
19P
18P
21W*
26P
32R
23W*
27
29

Pastuszko, Kinga
0
1000
3.0
12P
22W*
14P
23W
19P*
20P*
27W
25
30

Jakubowski, Paweł
0
1000
2.5
13P*
23P
22W
32W*
10P
24R*
18P
26
31

Cichowski, Rafał
0
1000
4.0
14P
24P*
26P
22W*
21W
27W*
12W
17
32

Bebel, Agnieszka
0
1000
2.5
15P*
25P
27P*
30P
22W
28R*
21W*
28
33
IV
Bajorski, Maria Sophie
0
1250
3.0
16P
26W*
21W
12P*
14P*
23W
3P*
24
34

Lascar, Radosława
0
1000
4.0
17P*
+
16P
24W*
20W
6P*
19W
15
* - BIAŁY kolor

XX Memoriał Błaszczaka - SMERFY


Normy na kategorie PZSzach


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Rank
Data ur.
N
Pkt.
Rn+1
Ruz
Norma
Uwagi
8
III
Kulaś, Szymon
1600
1997-07-17
7
6.0
1563
1813
II

17
IV
Terochin, Piotr
1400
1997-02-10
7
6.0
1450
1700
III

25
V
Rogacka, Natalia
1100
1997-02-17
7
3.0
1325
1275
IV

29

Pastuszko, Kinga
1000
1997-07-30
7
3.0
1225
1175
IV

30

Jakubowski, Paweł
1000
1997-10-01
7
2.5
1225
1125
V

31

Cichowski, Rafał
1000
1997-04-02
7
4.0
1200
1250
V

32

Bebel, Agnieszka
1000
1998-01-20
7
2.5
1138
1038
V

34

Lascar, Radosława
1000
1997-07-03
6
3.0
1300
1300
IV
obliczono z 6 partii

e-mail: blaszczak@blaszczak.neostrada.pl

Kalendarz turniejów szachowych

© 2004-2005 Rafał Siwik