Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wrocław S.A.

 » GŁÓWNA
 » KOMUNIKAT
 » KONTAKT
 » ZGŁOSZENIA
ZAKWATEROWANIE
 » NAGRODY
 » ZDJĘCIA
 » ARCHIWUM
 » WROCŁAW

 » TRANSMISJA

 Listy startowe:
 » SMERFY
 » GARGAMELE
 » MŁODZICY
 » PARTIE

  ENGLISH
  DEUTSCH
  РУССКИЙ
  CZECH

Licznik odwiedzin:

Kalendarz Szachowy

FIDE World Chess Calendar

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

DZSzach

  

zapraszamy na:

 
XX Memoriał Mistrza Błaszczaka

Wrocławski Festiwal Szachowy Dzieci - Wrocław 16-19.06.2005

 

XX Memoriał Błaszczaka - GARGAMELE
Lista startowa GARGAMELI
 
Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Elo
Rank
Klub
Data ur.
1
I
Dünzel, Jonas
GER
0
2000
SC 90 Niesky
1994-01-24
2
II+
Eliseev, Artur
BLR
0
1800
RCDP Mińsk
1994-01-27
3
II+
Mondrzycki, Bartłomiej
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-06-05
4
II
Stankiewicz, Paweł
POL
0
1800
UKS Baszta Walbrzych
1995-03-06
5
II
Woźniak, Bartosz
POL
0
1800
KKS Polonia Wrocław
1996-01-31
6
II
Niziński, Kamil
POL
0
1800
WKSz Hetman Wrocław
1995-10-06
7
II
Lasota, Wiktor
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-01-13
8
II
Dowgird, Filip
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-05-20
9
II
Cukrowski, Filip
POL
0
1800
MKS Rokita Brzeg Dolny
1996-06-17
10
II
Kijaczko, Michał
POL
0
1800
KKS Polonia Wrocław
1994-10-29
11
II
Möhn, Hans
GER
0
1800
SC 1911 Großröhrsdorf
1996-07-27
12
II
Kraus, Tomáš
CZE
0
1800
TJ LÁZNĚ BĚLOHRAD
1995-08-30
13
II
Łukasiewicz, Aleksander
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-04-24
14
II
Filipowicz, Adam
POL
0
1800
Rodło Opole
1995-03-01
15
II+
Grochocińska, Urszula
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-04-05
16
II
Zmarzły, Aleksandra
POL
0
1600
UKS Baszta Walbrzych
1994-07-12
17
II
Bazan, Marta
POL
0
1600
Rodło Opole
1995-03-30
18
II
Cheńska, Karolina
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-10-02
19
II
Spangenberg, Romy
GER
0
1600
SC Leipzig-Lindenau
1995-01-28
20
III
Gurgul, Adam
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-01-27
21
III
Chmielewski, Jakub
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-01-06
22
III
Kubica, Michał
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1995-03-25
23
III
Dadełło, Krzysztof
POL
0
1600
MDK Kzyki Wrocław
1995-05-01
24
III
Laskowski, Jakub
POL
0
1600
KKS Polonia Wrocław
1996-01-12
25
III
Grochociński, Leszek
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-07-28
26
III
Decewicz, Mateusz
POL
0
1600
KS Wesoła Warszawa
1995-07-12
27
III
Marcinowski, Piotr
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-05-14
28
III
Miszczyk, Piotr
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-09-15
29
III
Stankiewicz, Artur
POL
0
1600
UKS Baszta Walbrzych
1995-03-06
30
III
Jaracz, Zbigniew
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-01-24
31
III
Wieczorek, Bruno
POL
0
1600
KKS Polonia Wrocław
1996-04-11
32
III
Vaníček, Vojtěch
CZE
0
1600
Jiskra Nový Bydžov
1996-07-23
33
III
Gerntke, Oliver
GER
0
1600
SC 1911 Großröhrsdorf
1995-01-16
34
III
Kulczycki, Krzysztof
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-08-23
35
III
Dudzic, Radomir
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1995-01-07
36
III
Kalita, Damian
POL
0
1600
MKS Rokita Brzeg Dolny
1995-08-17
37
III
Szmigielska, Anna
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-01-03
38
III
Luźna, Weronika
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-12-08
39
III
Żyła, Agata
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-05-23
40
III
Korpalska, Joanna
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-06-04
41
III
Stanowska, Klaudia
POL
0
1400
KKS Polonia Wrocław
1996-10-07
42
III
Jamer, Marta
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-09-05
43
III
Kopras, Sandra
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1995-01-10
44
III
Kuć, Klaudia
POL
0
1400
LKS Kłos Czarny Koń Olkusz
1996-08-24
45
IV
Dzikowski, Michał
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1995-01-08
46
IV
Lebiedowicz, Bruno
POL
0
1400
Hetman Politechnika Koszalin
1994-04-24
47
IV
Głowacki, Jacek
POL
0
1400
Budzów
1994-06-13
48
IV
Oszczanowski, Witold
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1996-03-09
49
IV
Piekarski, Jerzy
POL
0
1400
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1994-02-02
50
IV
Kabata, Przemysław
POL
0
1400
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
1996-06-08
51
IV
Maciążek, Aleksandra
POL
0
1250
KS Wesoła Warszawa
1995-05-15
52
IV
Wolska, Marta
POL
0
1250
MDK Fabryczna Wrocław
1994-07-26
53
IV
Poważyńska, Agata
POL
0
1250
UKS Baszta Walbrzych
1995-11-19
XX Memoriał Błaszczaka - GARGAMELE


Wyniki końcowe - runda 9


L.p
Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Klub
Pkt.
MBch.
Bch.
Prog.
1
3
II+
Mondrzycki, Bartłomiej
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
7.5
42.00
53.50
37.0
2
1
I
Dünzel, Jonas
GER
SC 90 Niesky
7.5
39.50
50.50
37.5










3
8
II
Dowgird, Filip
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
7.0
41.50
54.00
38.0










4
7
II
Lasota, Wiktor
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6.5
39.00
51.00
35.0










5
16
II
Zmarzły, Aleksandra
POL
UKS Baszta Walbrzych
6.0
39.50
49.00
33.5
6
9
II
Cukrowski, Filip
POL
MKS Rokita Brzeg Dolny
6.0
39.50
48.50
33.5
7
34
III
Kulczycki, Krzysztof
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6.0
37.00
46.00
28.5
8
6
II
Niziński, Kamil
POL
WKSz Hetman Wrocław
6.0
34.00
45.50
29.0










9
2
II+
Eliseev, Artur
BLR
RCDP Mińsk
5.5
37.00
48.00
30.5
10
12
II
Kraus, Tomáš
CZE
TJ LÁZNĚ BĚLOHRAD
5.5
36.50
46.50
32.5
11
5
II
Woźniak, Bartosz
POL
KKS Polonia Wrocław
5.5
35.00
46.50
30.0
12
36
III
Kalita, Damian
POL
MKS Rokita Brzeg Dolny
5.5
34.50
44.00
28.5
13
13
II
Łukasiewicz, Aleksander
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.5
33.50
43.50
27.5
14
31
III
Wieczorek, Bruno
POL
KKS Polonia Wrocław
5.5
32.50
40.00
26.0
15
22
III
Kubica, Michał
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.5
28.00
35.50
23.5










16
4
II
Stankiewicz, Paweł
POL
UKS Baszta Walbrzych
5.0
39.50
50.00
32.0
17
17
II
Bazan, Marta
POL
Rodło Opole
5.0
35.50
45.50
27.5
18
15
II+
Grochocińska, Urszula
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.0
35.00
44.50
26.0
19
14
II
Filipowicz, Adam
POL
Rodło Opole
5.0
34.00
44.50
23.5
20
26
III
Decewicz, Mateusz
POL
KS Wesoła Warszawa
5.0
33.50
43.50
24.0
21
19
II
Spangenberg, Romy
GER
SC Leipzig-Lindenau
5.0
31.50
40.00
22.5
22
11
II
Möhn, Hans
GER
SC 1911 Großröhrsdorf
5.0
31.50
39.50
28.0
23
29
III
Stankiewicz, Artur
POL
UKS Baszta Walbrzych
5.0
31.00
40.50
22.5
24
33
III
Gerntke, Oliver
GER
SC 1911 Großröhrsdorf
5.0
31.00
39.50
20.5
25
41
III
Stanowska, Klaudia
POL
KKS Polonia Wrocław
5.0
28.50
35.50
20.5










26
10
II
Kijaczko, Michał
POL
KKS Polonia Wrocław
4.5
39.00
50.50
29.0
27
50
IV
Kabata, Przemysław
POL
Szczecińskie Stowarzyszenie Szachowe
4.5
33.50
42.50
23.5
28
24
III
Laskowski, Jakub
POL
KKS Polonia Wrocław
4.5
33.50
41.00
25.5
29
40
III
Korpalska, Joanna
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.5
32.50
41.50
20.0
30
28
III
Miszczyk, Piotr
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.5
32.00
41.00
21.5
31
18
II
Cheńska, Karolina
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.5
30.00
38.50
20.5
32
32
III
Vaníček, Vojtěch
CZE
Jiskra Nový Bydžov
4.5
25.50
33.00
17.5










33
20
III
Gurgul, Adam
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
33.50
43.00
23.0
34
23
III
Dadełło, Krzysztof
POL
MDK Kzyki Wrocław
4.0
33.00
40.50
24.0
35
43
III
Kopras, Sandra
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
31.00
39.00
21.0
36
35
III
Dudzic, Radomir
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
30.50
39.00
18.5
37
21
III
Chmielewski, Jakub
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
29.50
37.50
22.0
38
52
IV
Wolska, Marta
POL
MDK Fabryczna Wrocław
4.0
28.50
35.50
18.5
39
39
III
Żyła, Agata
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
27.00
34.50
19.0
40
37
III
Szmigielska, Anna
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
20.50
27.00
15.0










41
30
III
Jaracz, Zbigniew
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
31.00
39.50
17.5
42
49
IV
Piekarski, Jerzy
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
30.50
38.00
16.5
43
45
IV
Dzikowski, Michał
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
29.50
37.00
18.0
44
46
IV
Lebiedowicz, Bruno
POL
Hetman Politechnika Koszalin
3.5
29.50
37.00
15.5
45
27
III
Marcinowski, Piotr
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
23.50
33.00
11.5










46
38
III
Luźna, Weronika
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.0
29.50
37.00
14.5
47
44
III
Kuć, Klaudia
POL
LKS Kłos Czarny Koń Olkusz
3.0
25.50
31.50
12.0
48
25
III
Grochociński, Leszek
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.0
25.00
32.00
17.0










49
48
IV
Oszczanowski, Witold
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2.5
28.00
35.50
11.5
50
53
IV
Poważyńska, Agata
POL
UKS Baszta Walbrzych
2.5
27.50
35.00
15.0
51
47
IV
Głowacki, Jacek
POL
Budzów
2.5
25.50
33.00
8.0
52
42
III
Jamer, Marta
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2.5
25.00
33.00
10.0










53
51
IV
Maciążek, Aleksandra
POL
KS Wesoła Warszawa
2.0
27.50
35.50
12.0
e='vertical-align: top; text-align: right;'>1400
0
9
3.5
1540
1460
46
IV
Lebiedowicz, Bruno
1400
0
9
3.5
1520
1440
47
IV
Głowacki, Jacek
1400
0
8
1.5
1433
1211
48
IV
Oszczanowski, Witold
1400
0
8
1.5
1489
1267
49
IV
Piekarski, Jerzy
1400
0
8
2.5
1556
1423
50
IV
Kabata, Przemysław
1400
0
9
4.5
1620
1620
51
IV
Maciążek, Aleksandra
1250
0
8
1.0
1517
1250
52
IV
Wolska, Marta
1250
0
8
3.0
1500
1411
53
IV
Poważyńska, Agata
1250
0
8
1.5
1478
1256
XX Memoriał Błaszczaka - GARGAMELE


Normy na kategorie PZSzach


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Rank
Data ur.
N
Pkt.
Rn+1
Ruz
Norma
Uwagi
3
II+
Mondrzycki, Bartłomiej
1800
1994-06-05
9
7.5
1760
2000
I

16
II
Zmarzły, Aleksandra
1600
1994-07-12
9
6.0
1720
1840
I

34
III
Kulczycki, Krzysztof
1600
1994-08-23
8
5.5
1667
1800
II
obliczono z 8 partii
40
III
Korpalska, Joanna
1400
1996-06-04
7
4.0
1556
1606
II
obliczono z 7 partii
50
IV
Kabata, Przemysław
1400
1996-06-08
9
4.5
1620
1620
III

52
IV
Wolska, Marta
1250
1994-07-26
8
3.0
1500
1411
III
obliczono z 8 partii

e-mail: blaszczak@blaszczak.neostrada.pl

Kalendarz turniejów szachowych

© 2004-2005 Rafał Siwik