Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wrocław S.A.

 » GŁÓWNA
 » KOMUNIKAT
 » KONTAKT
 » ZGŁOSZENIA
ZAKWATEROWANIE
 » NAGRODY
 » ZDJĘCIA
 » ARCHIWUM
 » WROCŁAW

 » TRANSMISJA

 Listy startowe:
 » SMERFY
 » GARGAMELE
 » MŁODZICY
 » PARTIE

  ENGLISH
  DEUTSCH
  РУССКИЙ
  CZECH

Licznik odwiedzin:

Kalendarz Szachowy

FIDE World Chess Calendar

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

DZSzach

  

zapraszamy na:

 
XX Memoriał Mistrza Błaszczaka

Wrocławski Festiwal Szachowy Dzieci - Wrocław 16-19.06.2005

 

XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


Lista startowa MŁODZIKÓW


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Elo
Rank
Klub
Data ur.
1
k+
Ni, Viktorija
LAT
2048
2048

1991-12-30
2
I
Wieczorek, Oskar
POL
2038
2038
KKS Polonia Wrocław
1994-06-13
3
II+
Kowalczyk, Rafał
POL
2015
2015
WTSz MAT Wieluń
1993-01-09
4
I
Ścibior, Adam
POL
2013
2013
UMKS Na Pięterku Poznań
1992-02-01
5
I
Klekowski, Maciej
POL
2008
2008
UKS Hetman Częstochowa
1992-09-05
6
I
Bebel, Arkadiusz
POL
1994
1994
ASSz Miedź Legnica
1992-10-18
7
I
Krzyżanowski, Marcin
POL
1963
1963
MKSz Rybnik
1994-01-09
8
I
Iwanow, Anna
POL
1865
1865
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1995-04-07
9
I
Lorenz, Nicole
GER
1761
1761
USV TU Dresden
1991-08-01
10
I
Leks, Maria
POL
1691
1691
MKSz Rybnik
1995-10-21
11
I
Schätz, Christopher
GER
0
2000
USG Chemnitz
1991-08-01
12
I
Biktimirovs, Konstantins
LAT
0
1937

1992-07-14
13
I
Rahunok, Artur
LAT
0
1928

1991-08-17
14
II
Gravite, Julija
LAT
0
1850

1993-12-05
15
I
Nawrot, Elżbieta
POL
0
1800
KKS Polonia Wrocław
1992-01-09
16
II+
Mikołajczyk, Piotr
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1992-06-26
17
II+
Januszewski, Tomasz
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1991-01-27
18
II
Morzywołek, Paweł
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1991-01-24
19
II
Vaněk, Tomáš
CZE
0
1800
RMSK ZŠ Hlušice
1993-04-11
20
II
Król, Krzysztof
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1991-10-15
21
II
Bazan, Szymon
POL
0
1800
Rodło Opole
1992-10-27
22
II
Ratajczyk, Rafał
POL
0
1800
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1993-02-04
23
II+
Efinowicz, Ewa
POL
0
1600
KKS Polonia Wrocław
1992-09-08
24
II
Piekarska, Anna
POL
0
1600
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
1991-12-12
25
II
Barburzyńska, Magdalena
POL
0
1600
WKSz Hetman Wrocław
1993-07-17
26
II
Kasak, Jolanta
POL
0
1600
MKS Oława
1991-06-13
XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


Wyniki końcowe - runda 9


L.p
Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Klub
Pkt.
MBch.
Bch.
Prog.
1
4
I
Ścibior, Adam
POL
UMKS Na Pięterku Poznań
7.5
38.00
49.00
38.5










2
2
I
Wieczorek, Oskar
POL
KKS Polonia Wrocław
6.5
37.00
48.50
34.0










3
17
II+
Januszewski, Tomasz
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6.0
37.00
48.50
30.0
4
5
I
Klekowski, Maciej
POL
UKS Hetman Częstochowa
6.0
36.50
48.50
31.5










5
7
I
Krzyżanowski, Marcin
POL
MKSz Rybnik
5.5
36.50
47.50
31.0
6
3
II+
Kowalczyk, Rafał
POL
WTSz MAT Wieluń
5.5
36.00
47.50
30.0
7
6
I
Bebel, Arkadiusz
POL
ASSz Miedź Legnica
5.5
36.00
46.50
28.0
8
8
I
Iwanow, Anna
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.5
35.50
47.00
26.5










9
1
k+
Ni, Viktorija
LAT

5.0
37.00
46.00
26.0
10
9
I
Lorenz, Nicole
GER
USV TU Dresden
5.0
34.00
40.00
24.0
11
16
II+
Mikołajczyk, Piotr
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
5.0
32.50
38.00
22.5










12
15
I
Nawrot, Elżbieta
POL
KKS Polonia Wrocław
4.5
36.00
47.00
24.5
13
11
I
Schätz, Christopher
GER
USG Chemnitz
4.5
34.50
45.50
25.0
14
23
II+
Efinowicz, Ewa
POL
KKS Polonia Wrocław
4.5
33.50
44.00
26.0
15
12
I
Biktimirovs, Konstantins
LAT

4.5
29.50
37.00
22.0
16
18
II
Morzywołek, Paweł
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.5
27.00
34.50
19.5
17
21
II
Bazan, Szymon
POL
Rodło Opole
4.5
27.00
32.50
19.5










18
13
I
Rahunok, Artur
LAT

4.0
34.00
42.50
23.5
19
19
II
Vaněk, Tomáš
CZE
RMSK ZŠ Hlušice
4.0
30.50
37.00
17.0
20
10
I
Leks, Maria
POL
MKSz Rybnik
4.0
28.00
35.00
18.0
21
24
II
Piekarska, Anna
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
4.0
25.00
31.00
16.0










22
20
II
Król, Krzysztof
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3.5
27.00
32.50
15.0
23
26
II
Kasak, Jolanta
POL
MKS Oława
3.5
27.00
31.50
18.5










24
25
II
Barburzyńska, Magdalena
POL
WKSz Hetman Wrocław
2.5
25.50
30.00
11.5










25
14
II
Gravite, Julija
LAT

1.5
27.50
32.50
7.0










26
22
II
Ratajczyk, Rafał
POL
MUKS MDK Śródmieście Wrocław
0.0
27.00
33.50
0.0
XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


Ranking PZSzach - runda 9


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Rank
Elo
N
Pkt.
Rn+1
Ruz
1
k+
Ni, Viktorija
2048
2048
9
5.0
1912
1952
2
I
Wieczorek, Oskar
2038
2038
9
6.5
1926
2086
3
II+
Kowalczyk, Rafał
2015
2015
9
5.5
1878
1958
4
I
Ścibior, Adam
2013
2013
9
7.5
1975
2215
5
I
Klekowski, Maciej
2008
2008
9
6.0
1956
2076
6
I
Bebel, Arkadiusz
1994
1994
9
5.5
1955
2035
7
I
Krzyżanowski, Marcin
1963
1963
9
5.5
1948
2028
8
I
Iwanow, Anna
1865
1865
9
5.5
1879
1959
9
I
Lorenz, Nicole
1761
1761
9
5.0
1850
1890
10
I
Leks, Maria
1691
1691
9
4.0
1741
1701
11
I
Schätz, Christopher
2000
0
9
4.5
1854
1854
12
I
Biktimirovs, Konstantins
1937
0
9
4.5
1801
1801
13
I
Rahunok, Artur
1928
0
9
4.0
1870
1830
14
II
Gravite, Julija
1850
0
9
1.5
1773
1533
15
I
Nawrot, Elżbieta
1800
0
9
4.5
1849
1849
16
II+
Mikołajczyk, Piotr
1800
0
9
5.0
1831
1871
17
I
Januszewski, Tomasz
2000
0
9
6.0
1942
2062
18
II
Morzywołek, Paweł
1800
0
9
4.5
1768
1768
19
II
Vaněk, Tomáš
1800
0
9
4.0
1825
1785
20
II
Król, Krzysztof
1800
0
9
3.5
1745
1665
21
II
Bazan, Szymon
1800
0
9
4.5
1830
1830
22
II
Ratajczyk, Rafał
1800
0
9
0.0
1741
1381
23
II+
Efinowicz, Ewa
1600
0
9
4.5
1844
1844
24
II
Piekarska, Anna
1600
0
9
4.0
1808
1768
25
II
Barburzyńska, Magdalena
1600
0
9
2.5
1781
1621
26
II
Kasak, Jolanta
1600
0
9
3.5
1832
1752
XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


Tabela turniejowa


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Elo
Rank
Pkt.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
M-ce
1
k+
Ni, Viktorija
2048
2048
5.0
14W*
8W
4P*
2P
16R*
12W
5P*
21W
9R*
9
2
I
Wieczorek, Oskar
2038
2038
6.5
15R
23W*
19W
1W*
4R*
5W
7P
6R*
17W*
2
3
II+
Kowalczyk, Rafał
2015
2015
5.5
16W*
9R
13R*
15R
17W*
6R
23W*
4P
8R*
6
4
I
Ścibior, Adam
2013
2013
7.5
17W
11W*
1W
5W*
2R
7P*
8W
3W*
15W
1
5
I
Klekowski, Maciej
2008
2008
6.0
18W*
12W
9W*
4P
6R*
2P*
1W
11R
7W*
4
6
I
Bebel, Arkadiusz
1994
1994
5.5
19R
15R*
7W
13W*
5R
3R*
17P*
2R
11W*
7
7
I
Krzyżanowski, Marcin
1963
1963
5.5
20W*
13R
6P*
19W
12W*
4W
2W*
17P
5P
5
8
I
Iwanow, Anna
1865
1865
5.5
21W
1P*
17P
9W*
10W
15W*
4P*
16W
3R
8
9
I
Lorenz, Nicole
1761
1761
5.0
22W*
3R*
5P
8P
19W*
16R
15R
23W*
1R
10
10
I
Leks, Maria
1691
1691
4.0
23P
19P*
25W
20W*
8P*
24W
16P*
18P
14W*
20
11
I
Schätz, Christopher
0
2000
4.5
24W*
4P
18W*
17P
26W*
23P
13W
5R*
6P
13
12
I
Biktimirovs, Konstantins
0
1937
4.5
25W
5P*
21W
23R*
7P
1P*
24P*
14W
26W*
15
13
I
Rahunok, Artur
0
1928
4.0
26W*
7R*
3R
6P
18W*
17P
11P*
25W
16P*
18
14
II
Gravite, Julija
0
1850
1.5
1P
21P*
26P
25R*
24P
22W
18P*
12P*
10P
25
15
I
Nawrot, Elżbieta
0
1800
4.5
2R*
6R
20W*
3R*
23R
8P
9R*
26W
4P*
12
16
II+
Mikołajczyk, Piotr
0
1800
5.0
3P
22W*
23P
21W*
1R
9R*
10W
8P*
13W
11
17
II+
Januszewski, Tomasz
0
1800
6.0
4P*
24W
8W*
11W*
3P
13W*
6W
7W*
2P
3
18
II
Morzywołek, Paweł
0
1800
4.5
5P
25W*
11P
24W*
13P
26P*
14W
10W*
23R
16
19
II
Vaněk, Tomáš
0
1800
4.0
6R*
10W
2P*
7P*
9P
21P
25R*
22W*
20W
19
20
II
Król, Krzysztof
0
1800
3.5
7P
26W*
15P
10P
21P*
25R*
22W
24W
19P*
22
21
II
Bazan, Szymon
0
1800
4.5
8P*
14W
12P*
16P
20W
19W*
26R
1P*
22W
17
22
II
Ratajczyk, Rafał
0
1800
0.0
9P
16P
24P*
26P
25P
14P*
20P*
19P
21P*
26
23
II+
Efinowicz, Ewa
0
1600
4.5
10W*
2P
16W*
12R
15R*
11W*
3P
9P
18R*
14
24
II
Piekarska, Anna
0
1600
4.0
11P
17P*
22W
18P
14W*
10P*
12W
20P*
25W
21
25
II
Barburzyńska, Magdalena
0
1600
2.5
12P*
18P
10P*
14R
22W*
20R
19R
13P*
24P*
24
26
II
Kasak, Jolanta
0
1600
3.5
13P
20P
14W*
22W*
11P
18W
21R*
15P*
12P
23
* - BIAŁY kolor

XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


IRL Reports (Swiss)


No
ID_Code
Name
Tit.

Born
Sex
W
N
Rar
Chg
Ru
1
11602252
Ni, Viktorija

LAT
1991-12-30
F
1.5
5
1937
-1.75
0
2
1133950
Wieczorek, Oskar

POL
1994-06-13
M
3.0
5
2005
0.25
0
3
1133853
Kowalczyk, Rafal

POL
1993-01-09
M
1.5
4
1908
-1.10
0
4
1136801
Scibior, Adam

POL
1992-02-01
M
4.5
6
1990
1.32
0
5
1132717
Klekowski, Maciej

POL
1992-09-05
M
3.5
6
1970
0.20
0
6
1132679
Bebel, Arkadiusz

POL
1992-10-18
M
2.5
4
2006
0.58
0
7
1132199
Krzyzanowski, Marcin

POL
1994-01-09
M
2.0
4
2013
0.28
0
8
1135988
Iwanow, Anna

POL
1995-04-07
F
2.5
5
1906
0.30
0
9
24623709
Lorenz, Nicole

GER
1991-08-01
F
1.0
4
1984
0.12
0
10
1134957
Leks, Maria

POL
1995-10-21
F
0.0
1
1865
-0.27
0
11

Schätz, Christopher

GER
1991-08-01
M
0.5
3
2005
0.00
1732
12

Biktimirovs, Konstantins

LAT
1992-07-14
M
0.0
3
2006
0.00
1007
13

Rahunok, Artur

LAT
1991-08-17
M
1.0
3
1991
0.00
1866
14

Gravite, Julija

LAT
1993-12-05
F
0.0
2
1870
0.00
0
15

Nawrot, Elzbieta

POL
1992-01-09
F
2.0
6
1948
0.00
1823
16

Mikolajczyk, Piotr

POL
1992-06-26
M
2.0
5
1876
0.00
1804
17

Januszewski, Tomasz

POL
1991-01-27
M
3.0
6
1981
0.00
1981
18

Morzywolek, Pawel

POL
1991-01-24
M
1.0
2
1850
0.00
0
19

Vaněk, Tomáš

CZE
1993-04-11
M
1.5
5
1889
0.00
1740
20

Krol, Krzysztof

POL
1991-10-15
M
0.0
2
1827
0.00
0
21

Bazan, Szymon

POL
1992-10-27
M
0.0
2
1957
0.00
0
22

Ratajczyk, Rafal

POL
1993-02-04
M
0.0
1
1761
0.00
0
23

Efinowicz, Ewa

POL
1992-09-08
F
1.0
4
1876
0.00
1683
24

Piekarska, Anna

POL
1991-12-12
F
0.0
1
1691
0.00
0
25

Barburzynska, Magdalena

POL
1993-07-17
F
0.0
1
1691
0.00
0
26

Kasak, Jolanta

POL
1991-06-13
F
0.0
0
0
0.00
0
XX Memoriał Błaszczaka - MŁODZICY


Normy na kategorie PZSzach


Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Rank
Data ur.
N
Pkt.
Rn+1
Ruz
Norma
4
I
Ścibior, Adam
2013
1992-02-01
9
7.5
1975
2215
k
23
II+
Efinowicz, Ewa
1600
1992-09-08
9
4.5
1844
1844
I

e-mail: blaszczak@blaszczak.neostrada.pl

Kalendarz turniejów szachowych

© 2004-2005 Rafał Siwik