Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wrocław S.A.

 » GŁÓWNA
 » KOMUNIKAT
 » KONTAKT
 » ZGŁOSZENIA
ZAKWATEROWANIE
 » NAGRODY
 » ZDJĘCIA
 » ARCHIWUM
 » WROCŁAW

 » TRANSMISJA

 Listy startowe:
 » SMERFY
 » GARGAMELE
 » MŁODZICY
 » PARTIE

  ENGLISH
  DEUTSCH
  РУССКИЙ
  CZECH

Licznik odwiedzin:

Kalendarz Szachowy

FIDE World Chess Calendar

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

DZSzach

  

zapraszamy na:

 
XX Memoriał Mistrza Błaszczaka

Wrocławski Festiwal Szachowy Dzieci - Wrocław 16-19.06.2005

 



Archiwum

----------------- 2004 -----------------

Turniej Młodzicy

1. Bebel, Arkadiusz            ASSz Miedź Legnica      6.5
2. Kaminski, Victor Kazimierz  Juvena Hańcza Suwałki   6.5
3. Panocki, Adrian             GKSz Slony Zieleniewo   6.5

Turniej Gargamele

1. Dowgird, Filip            MUKS MDK Śródmieście Wr.  7.5
2. Lasota, Wiktor            MUKS MDK Śródmieście Wr.  7.0
3. Łukasiewicz, Aleksander   Legnica                   7.0

Turniej Smerfy

1   Klimek, Marcin        Rodło Opole                  6.0
2   Gabryjałowicz, Jakub  GKSz Solny Zieleniewo        5.5
3   Woźniak, Bartosz      KKS Polonia Wrocław          5.5

----------------- 2003 -----------------

http://www.memorialblaszczaka.republika.pl

Turniej Młodzicy

1. Maria Gościniak        Solny Zieleniewo             7.0
2. Arkadiusz Bebel        ASSz Miedź Legnica           7.0
3. Michał Efinowicz       KKS Polonia Wrocław          6.0

Turniej Gargamele

1. Mateusz Bogdan         MUKS MDK Śródmieście Wrocław 9,0
2. Paweł Kowalczyk        MKSz Hetman, ZSI - Wałbrzych 7,5
3. Wüller Moritz          SG Turm Leipzig              6,0

Turniej Smerfy

1. Kamil Niziński         MDK Krzyki Wrocław           6,0
2. Jakub Gabryjałowicz    Solny Zieleniewo             6,0
3. Marta Bazan            Rodło Opole                  5,5

----------------- 2002 -----------------

Turniej Gargamele

1. Mateusz Bogdan         MUKS MDK Śródmieście Wrocław 7,0
2. Piotr Mikołajczyk      KKS Polonia Wrocław          7,0
3. Arkadiusz Bebel        ASSz Miedź Legnica           7,0

Turniej Smerfy

1. Marcin Krzyżanowski    MKSz Rybnik                  6,5
2. Oskar Wieczorek        MDK Krzyki Wrocław           5,5
3. Piotr Majcher          MOK Budoprojekt Głogów       5,5

----------------- 2001 -----------------

Turniej A

1. Maciej Świcarz         KKS PoloniaWrocław           7,5
2. Akeksander Dobrowolski KKS Polonia Wrocław          7,0
3. Krzysztof Jasik        KKS Polonia Wrocław          6,5

Turniej Klakiery

1. Piotr Horała           MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,0
2. Grzegorz Woźniak       KKS Polonia Wrocław          5,5
3. Leszek Kowalski        MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5

Turniej Gargamele

1. Tomasz Żórawik         MDK Krzyki Wrocław           7,5
2. Michał Duszenko        MDK Krzyki Wrocław           7,0
3. Piotr Mikołajczyk      KKS Polonia Wrocław          6,0

Turniej Smerfy

1. Oskar Wieczorek        MDK Krzyki Wrocław           8,5
2. Michał Kijaczko        MDK Krzyki Wrocław           7,5
3. Tymoteusz Boduszek     KKS Polonia Wrocław          6,0

----------------- 2000 -----------------

Turniej A

1. Aleksander Dobrowolski KKS Polonia Wrocław          6,5
2. Krzysztof Jasik        ZDP Jasień                   6,5
3. Bartosz Szczechowicz   TKKF Drogowiec Kraków        6,0

Turniej B

1. Tomasz Tokarczyk       Poltinex Śmiały Police       8,0
2. Paweł Nowak            KKS Polonia Wrocław          6,0
3. Paweł Stawarz          MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,0

Turniej C

1. Justyna Żeberska       UKS Maraton Wrocław          6,0
2. Marcjanna Żeberska     UKS Maraton Wrocław          6,0
3. Agnieszka Architek     MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5

Turniej D

1. Daniel Celner          UKS Kopernik Wrocław         6,0
2. Anna Maria Zoń         MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5
3. Paweł Obuchowski       MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5

Turniej Gargamele

1. Michał Efinowicz      UKS Kopernik Wrocław          8,5
2. Anna Nawrot           KKS Polonia Wrocław           7,0
3. Paweł Suchy           MDK Fabryczna Wrocław         6,5

Turniej Smerfy

1. Wiktor Lech           MKS Oława                     7,0
2. Elżbieta Nawrot       KKS Polonia Wrocław           5,5
3. Piotr Mikołajczyk     KKS Polonia Wrocław           4,5

----------------- 1999 -----------------

Turniej A

1. Rafał Łobejko                                       7,0
2. Jakub Żeberski                                      6,5
3. Krzysztof Jakubowski                                6,5

Turniej B

1. Damian Bartkowiak                                   7,0
2. Karol Lemański         UKS Kopernik Wrocław         6,5
3. Adam Bujar             KKS Polonia Wrocław          6,5

Turniej C

1. Petr Sramek            Czechy                       7,5
2. Piotr Puzanowski                                    7,0
3. Magdalena Florkiewicz                               6,5

Turniej Gargamele

1. Dominika Hermanowicz  UKS Kopernik Wrocław          9,0
2. Maciej Brzeski        Hetman Koszalin               6,5
3. Tomasz Żórawik        Hetman Wrocław                6,0

Turniej Smerfy

1. Wojciech Stasiak      MDK Krzyki Wrocław            7,5
2. Justyna Furman        Żak Kielce                    7,0
3. Patryk Kasiańczuk     MKS Rokita Brzeg Dolny        6,5

----------------- 1998 -----------------

Turniej A

1. Bartosz Szczechowicz  TKKF Drogowiec Kraków         8,0
2. Rafał Antoniewski     BBTS Bielsko-Biała            8,0
3. Jakub Żeberski        Hetman Wrocław                6,0

Turniej B

1. Pawel Simak           Sokol Tabor (Czechy)          7,0
2. Joanna Zimny          BLKS Wisła Strumień           6,5
3. Maria Ogarek          Carbo Gliwice                 6,5

Turniej C

1. Mariusz Kisiel        UKS Szach-Mat Syców            8,5
2. Kamil Pravdik         Sokol Tabor (Czechy)           7,0
3. Petr Sramek           Sokol Tabor (Czechy)           6,5

Turniej Gargamele

1. Dorota Czarnota       Czarny Koń Bukowno            8,0
2. Paweł Czarnota        Czarny Koń Bukowno            7,0
3. Dominika Hermanowicz  UKS Kopernik                  6,5

----------------- 1997 -----------------

Turniej A

1. Krystian Jędryczka     PTSz Płock                   7,5
2. Bartłomiej Izbiński    MiedĽ Legnica                6,0
3. Edward Łupkowski       MKS MDK Śródmieście Wrocław  6,0

Turniej B

1. Piotr Dudziński        Ostrovia Ostrów Wielkopolski 7,0
2. Jolanta Puzio          Miedź Legnica                6,5
3. Marta Nowakowska       MKS MDK Śródmieście Wrocław  6,0

Turniej C

1. Maurycy Prodeus        AZS Uniwersytet Wrocław      7,0
2. Aneta Kiejdo           Apator Toruń                 6,5
3. Beata Mazur            Skarpa Lublin                6,0

Turniej D

1. Mariusz Kisiel         MKS Szachmat Syców           6,0
2. Ewa Gruz               KKS Polonia Wrocław          5,5
3. Mariusz Świerk         MKS MDK Śródmieście Wrocław  5,0

Turniej Gargamele

1. Jacek Stopa           UKS Kopernik Wrocław          7,0
2. Dominika Hermanowicz  UKS Kopernik Wrocław          7,0
3. Paweł Nowak           MKS MDK Śródmieście Wrocław   7,0

Turniej Smerfy

1. Jacek Tomczak         Piast Śrem                    9,0
2. Michał Efinowicz      Pogoń Oleśnica                6,5
3. Michał Motyka         BBTS Bielsko-Biała            6,0

----------------- 1996 -----------------

Turniej A

1. Tomasz Jakubowski      MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0
2. Klukiewicz Piotr       AZS Politechnika Wrocław     6,5
3. Kowzan Piotr           KKS Polonia Wrocław          6,5

Turniej B

1. Piotr Jasik            KKS Polonia Wrocław          7,5
2. Marcin Bloch           Ostrovia Ostrów Wielkopolski 7,0
3. Paweł Mroziński        Promień Kowalewo             6,5

Turniej C

1. Paweł Dudziński        Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6,5
2. Piotr Dudziński        Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6,0
3. Sebastrain Rogaczeski  KKS Polonia Wrocław          6,0

Turniej Gargamele

1. Jacek Stopa           UKS Kopernik Wrocław          8,0
2. Kamil Stachowiak      MKS MDK Śródmieście Wrocław   6,5
3. Paweł Dobrzański      MKS MDK Śródmieście Wrocław   6,5

Turniej Smerfy

1. Michał Luch           MKS MDK Śródmieście Wrocław   8,5
2. Robert Krzesaj        UKS Kopernik Wrocław          7,5
3. Arkadiusz Skawiński   MDK Radom                     7,0

----------------- 1995 -----------------

Turniej B

1. Edward Łupkowski       MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0
2. Maciej Świcarz         AZS Uniwersytet Wrocław      6,5
3. Aleksander Dobrowolski KKS Polonia Wrocław          6,0

Turniej C

1. Michał Paterek                                      7,5
2. Eligiusz Grzybowski                                 7,0
3. Paweł Mroziński                                     6,5

Turniej D

1. Tomasz Trabszys                                     7,0
2. Paweł Dobrzański       MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0
3. Grzegorz Kapturowski   PTSz Płock                   6,5

Turniej Smerfy

1. Stopa Jacek           MKS MDK Śródmieście Wrocław   5,5
2. Łukasz Luba           Sokół Nowa Ruda               5,5
3. Łukasz Schreiber      MDK Orleta Radom              5,5

----------------- 1994 -----------------

Turniej A

1. Olaf Michalski         Stilon Gorzów                8,0
2. Sebastian Sośnik       Liczyrzepa Jelenia Góra      7,0
3. Rafał Suchan           MKS KSOS Kraków              6,5

Turniej B

1. Tomasz Chmielewski     Przełom Postomino            7,5
2. Aleksiej Lenkow        Sankt Perersburg (Rosja)     7,5
3. Monika Aksiuczyc       MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0

Turniej C

1. Paweł Sołtysik         Hetman Wrocław               7,5
2. Anna Kucypera          MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,5
3. Jacek Markiewicz       Społem Opole                 6,5

Turniej D

1. Mateusz Bartel         Polonia Warszawa             7,5
2. Marcin Toboła          Społem Opole                 7,5
3. Stanisław Zawadzki     MKS MDK Śródmieście Wrocław  6,0

Turniej Smerfy

1. Joanna Worek           Wisła Strumień               7,0
2. Kamil Stachowiak       MKS MDK Śródmieście Wrocław  6,0
3. Aleksandra Ulanicka    UKS Kopernik Wrocław         4,0

----------------- 1993 -----------------

Turniej A

1. Przemysław Mrozek      Kolejarz Katowice            7,5
2. Paweł Tyszecki         Drogowiec Oława              7,0
3. Jarosław Suleja        MKS MDK Śródmieście Wrocław  5,5

Turniej B

1. Rafał Tymrakiewicz     Stal Zawadzie                8,0
2. Bogumiła Tarachowicz   Polonia 18 Słupsk            7,0
3. Oskar Włodarczyk       Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6,0

Turniej C

1. Konrad Jaskólski       Chemik Włocławek             8,5
2. Aleksander Dobrowolski KKS Polonia Wrocław          7,5
3. Maciej Świcarz         Borek Wrocław                6,5

Turniej D

1. Michał Paterek         Orlęta Radom                 8,0
2. Zbigniew Zasada        Hetman Wrocław               7,5
3. Michał Lercel          MKS MDK Śródmieście Wrocław  6,5

----------------- 1992 -----------------

Turniej A

1. Bartosz Soćko          Polonia Warszawa             7,0
2. Piotr Dobrowolski      Kolejarz Katowice            7,0
3. Filip Kolendo          Pocztowiec Poznań            6,0

Turniej B

1. Łukasz Światłowski     Zastal Zielona Góra          8,0
2. Robert Wegner          Polonia 18 Słupsk            6,5
3. Dorota Iwaniuk         Legion Warszawa              6,5

Turniej C

1. Marcin Petrykowski     Borek Wrocław                8,0
2. Michał Wójcik          MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0
3. Andrzej Grunas         Maraton Wrocław              6,5

Turniej D

1. Anna Kucypera          MKS MDK Śródmieście Wrocław  8,0
2. Marcin Szeląg          Pocztowiec Poznań            7,0
3. Maciej Świcarz         Borek Wrocław                7,0

----------------- 1991 -----------------

Turniej A

1. Jurij Marinski         Leningrad (ZSRR)             7,5
2. Martin Pribyl          Praga (Czechy)               6,5
3. Krzysztof Łuniewski    AZS Politechnika Wrocław     6,5

Turniej B

1. Jarosław Suleja        MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,5
2. Łukasz Kłykow          MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0
3. Edward Łupkowski       AZS Politechnika Wrocław     6,5

Turniej C

1. Georgi Żarow           Caissa Mińsk (ZSRR)          7,0
2. Aleksander Dobrowolski KKS Polonia Wrocław          7,0
3. Sławomir Brudziński    Agrotechnik Strzałkowo       7,0

Turniej D

1. Petra Krupkowa         Praga (Czechy)               8,5
2. Danuta Kuchta          AZS Politechnika Wrocław     7,0
3. Marina Tarasowa        Moskwa (ZSRR)                6,5

----------------- 1990 -----------------

Turniej A

1. Dymitr Kryłow          Lipieck (ZSRR)               8,0
2. Edvard Konovalkin      Narva (ZSRR)                 7,5
3. Piotr Ilczuk           Maraton Wrocław              7,0

Turniej B

1. Władmimir Zavoronkow   Narva (ZSRR)                 8,5
2. Denis Borsukow         Narva (ZSRR)                 8,0
3. Piotr Klukiewicz       MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,5

Turniej C

1. Dimitri Wiergun        Narva (ZSRR)                 8,0
2. Sławomir Burdziński    Agrotechnik Strzałkowo       7,5
3. Grzegorz Pelec         Anilana Łódź                 7,5

Turniej D

1. Danuta Kuchta          AZS Politechnika Wrocław     8,5
2. Agnieszka Guzy         MKS KSOS Kraków              7,0
3. Agnieszka Rybak        Czarni Węgrów                7,0

----------------- 1989 -----------------

Turniej A

1. Roman Timofiejew       Leningrad (ZSRR)             8,5
2. Valerian Selvastru     Iassi (Rumunia)              8,0
3. Eka Kamulerija         Suchumi (ZSRR)               7,5

Turniej B

1. Wojciech Kurzyjamski   Start Łódź                   9,0
2. Vivian Varacius        Iassi (Rumunia)              8,5
3. Jacek Szust            Hetman Wrocław               7,0

Turniej C

1. Łukasz Kłykow          MKS MDK Śródmieście Wrocław  8,5
2. Marek Heise            MDK-1 Bydgoszcz              7,5
3. Costel Jurascu         Iassi (Ruminia)              7,5

Turniej D

1. Irina Sorbuczewa       Tuła (ZSRR)                  8,0
2. Hanna Ticha            Praga (Czechy)               7,5
3. Beata Idziaszek        Kolejarz Katowice            7,0

----------------- 1988 -----------------

Turniej A

1. Jacek Dawidów          Kolejarz Katowice           10,0
2. Lajos Seres            Węgry                        8,0
3. Jacek Gęsicki          MDK-2 Bydgoszcz              7,5
4. Velko Petrusiz         Jugosławia                   7,0

Turniej B

1. Katarzyna Lewandowska  Kolejarz Katowice           10,0
2. Piotr Fabińczuk        Caissa Piła                  8,0
3. Tomasz Pikuła          Maraton Warszawa             7,5

Turniej C

1. Edward Łupkowski       MKS MDK Śródmieście Wrocław  8,5
2. Peter Olah             Węgry                        8,0
3. Tomasz Jańczak         Legion Warszawa              7,5

Turniej D

1. Anna Maria Orita       Rumunia                     10,0
2. Ewa ¦miechowska        Pomorzanin Toruń             9,5 
3. Sylwia Krępczyńska     Pogoń Nowe Skalmierzyce      7,0

----------------- 1987 -----------------

Turniej A

1. Roman Soduła           Skra Częstochowa             9,0
2. Marek Głowacz          MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,5
3. Zygmunt Mirski         AZS Politechnika Wrocław     6,5

Turniej B

1. Piotr Ilczuk           Maraton Wrocław              9,0
2. Piotr Trojanowski      MDK Bydgoszcz                8,5
3. Paweł Dudkiewicz       MOS Legnica                  6,5

Turniej C

1. Jacek Janicki          Hetman Wrocław              10,0
2. Paweł Krępczyński      Pogoń Skalmierzyce           7,5
3. Dariusz Rogacz         MKS MDK Śródmieście Wrocław  7,0

Turniej D

1. Anna Mackiewicz        MDK Bydgoszca               10,0
2. Joanna Gutkowska       MOS Legnica                  7,5 
3. Mariola Wróblewska     Skra Częstochowa             7,5

----------------- 1986 -----------------

Turniej A

1. Robert Niewiejski      Maraton Wrocław              9,5
2. Henryk Lubczyński      MKS MDK Śródmieście Wrocław  9,0
3. Piotr Ilczuk           Maraton Wrocław              7,5

Turniej B

1. Mirosława M±czka       MKS MDK Śródmieście Wrocław  9,0
2. Agnieszka Adamiak      Hetman Wrocław               6,0
3. Sylwia Bednarska       MKS MDK Śródmieście Wrocław  5,5

Za pomoc i udostępnienie materiałów archiwalnych dziękujemy
pani Marii Łój i panom Krzysztofowi Klukiewiczowi i Robertowi Korpalskiemu.

 

e-mail: blaszczak@blaszczak.neostrada.pl

Kalendarz turniejów szachowych

© 2004-2005 Rafał Siwik